K029

Работна плоча – Kronospan

К029su – Ленено блок дрво

4100х600х38

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “K029”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X