К002 pw

3,950.00ден

Оплеменета иверка – Kronospan
K002 pw – Сив занаетчиски даб
2800х2070х18

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “К002 pw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X