К003 pw

6,540.00ден

Оплеменета иверка – Kronospan
K003 pw – Златен занаетчиски даб
2800х2070х25

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “К003 pw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X