К081 pw

4,100.00ден

Оплеменета иверка – Kronospan

K081 pw – Сатенски даб

2800х2070х18

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “К081 pw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X