K023

Работна плотна – Kronospan

K023su – Венато

4100х600х38

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “K023”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X