K028

Работна плоча – Kronospan

К028su – Портланд

4100х600х38

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “K028”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X