K079 pw

4,600.00ден

Оплеменета иверка – Kronospan

К079 pw – Сив даб

2800х2070х18

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “K079 pw”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X