K084 sn

4,700.00ден

Оплеменета иверка – Kronospan

K084 sn  –  Dark Аrtwood

2800x2070x18

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “K084 sn”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X