VT681

3,400.00ден

Оплеменета иверка – Vario

VT681-Detroit freze

2800x2100x16

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “VT681”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X