VT858

3,400.00ден

Оплеменета иверка – Vario

VT858-Kanyon

2800x2100x16

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “VT858”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X