VT89B

3,400.00ден

Оплеменета иверка – Vario

VT89B   –   Zenith

2800х2100х16

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “VT89B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X